Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
Δευτέρα, 17 Φεβρουαρίου 2020

Συμπληρώστε το email σας
και μάθετε πρώτοι τα νέα μας

anaptyxiaki banner

Ποδόσφαιρο | Παριανό ντέρμπι την Κυριακή στην Παροικιά

19 Οκτωβρίου, 2018

Το παριανό ντέρμπι ανάμεσα στον Α.Ο. Πάρου και τον Α.Μ.Ε.Σ. Νηρέα Νάουσας για την Α’ κατηγορία Κυκλάδων στο ποδόσφαιρο θα διεξαχθεί την Κυριακή 21/10/2018 στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Πάρου.

Την ίδια μέρα και ώρα 12:30 για την ίδια κατηγορία ο Α.Μ.Ε.Σ. Μαρπησσαϊκός θα παίξει στο Δημοτικό Γήπεδο Σερίφου με τον γηπεδούχο Α.Π.Σ. Κύθνου.

Το Σαββατοκύριακο υπάρχει ακόμα ένα παριανό ντέρμπι αλλά για μικρότερη κατηγορία.

Για την κατηγορία Κ-14 ο Α.Ο. Πάρου την Κυριακή 21/10/2018 και ώρα 12:00 θα υποδεχθεί στο Δημοτικό Στάδιο Πάρου τον Μ.Ε.Ε.Α.Σ. Αστέρα Μαρμάρων.

Για την ίδια κατηγορία (Κ-14) ο Α.Μ.Ε.Σ. Νηρέας το Σάββατο 20/10/2018 και ώρα 16:45 θα υποδεχθεί στο Δημοτικό Γήπεδο Αρχιλόχου τον Α.Σ. Παμμηλιακό.

Ακολουθεί το πρόγραμμα των αγώνων όπως το ανακοίνωσε η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κυκλάδων.

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
1. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 20/10/18 13:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΡΑ Ι.  
2. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 20/10/18 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
3. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 20/10/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
4. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 31/10/18 17:00    
5. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 03/11/18 19:00    
6. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00    
7. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 13:00    
8. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00    
9. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00    
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
10. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 21/10/18 12:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.  
11. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΗΛΟΥ Κυριακή 21/10/18 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)  
12. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΟΥ Κυριακή 21/10/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.  
13. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00    
14. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΟΥ Σάββατο 03/11/18 18:00    
15. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 04/11/18 12:30    
16. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 16:00    
17. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 11/11/18 13:00    
18. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00    
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
19. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 20/10/18 21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  
20. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
21. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00    
22. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΝΑΞΟΥ Σάββατο 27/10/18 19:00    
23. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 16:00    
24. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 12:00    
25. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΝΑΞΟΥ Τετάρτη 07/11/18 19:00    
26. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 20:30    
27. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 10:00    
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
28. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 12:00    
29. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗ Κυριακή 21/10/18 13:00    
30. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 12:00    
31. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00    
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
32. ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 24/10/18 16:30    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
33. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 07/11/18 16:45    
34. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00    
35. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
36. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΗΛΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:45    
37. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 10/11/18 13:00    
38. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ.ΣΤ. ΜΗΛΟΥ Κυριακή 11/11/18 14:45    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
39. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 18:00    
40. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 11/11/18 13:00    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
41. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 20/10/18 13:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.  
42. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 20/10/18 14:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.  
43. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 03/11/18 14:00    
44. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00    
45. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 03/11/18 17:00    
46. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 04/11/18 13:00    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
47. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  
48. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΟΥ Κυριακή 21/10/18 12:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  
49. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 04/11/18 13:00    
50. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:30    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
51. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 17:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  
52. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 12:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
53. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 21/10/18 12:00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  
54. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 19:00    
55. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 04/11/18 11:00    
56. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 12:30    

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

φωτο: αρχείο

  1. Δημοφιλή
  2. Τελευταία
« February 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29