Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019

Συμπληρώστε το email σας
και μάθετε πρώτοι τα νέα μας

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα για 11, 12 & 19/2/2017

06 Φεβρουαρίου, 2017

19 παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα των παιχνιδιών που ανακοίνωσε σήμερα η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κυκλάδων.

Στα οκτώ από τα 19 παιχνίδια συμμετέχουν ομάδες από την Πάρο.

Επίσης το Σάββατο 11/2 θα διεξαχθούν και οι δύο ημιτελικοί του κυπέλλου Κυκλάδων.

Ακολουθεί το αναλυτικό πρόγραμμα.

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
1. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/02/17 16:00   Αναβλ.
2. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 11/02/17 19:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.  
ΚΥΠΕΛΛΟ (4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
3. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 10/02/17 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.  
4. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΝΑΞΟΥ Σάββατο 11/02/17 19:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.  
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
5. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Δευτέρα 13/02/17 12:00    
K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
6. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/02/17 16:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.  
7. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/02/17 09:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.  
K-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
8. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00    
9. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 19/02/17 13:00    
K-14 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
10. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 12/02/17 10:00 ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.  
11. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/02/17 10:00    
K-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
12. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΚΟΥΚΑ Α.  
13. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/02/17 11:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.  
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
14. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 11/02/17 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  
15. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/02/17 19:30 , ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.  
16. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 12/02/17 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  
18. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΟΥ Κυριακή 12/02/17 19:30 ΨΑΡΡΑ Ι.  
Κ-18 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
19. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.  
Κ-18 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτ.
20. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΟΥ Κυριακή 12/02/17 20:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΨΑΡΡΑ Ι.  

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή της ΕΠΣ Κυκλάδων διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

 

 

 

 

 

Last modified on Πέμπτη, 09 Φεβρουαρίου 2017 15:34
  1. Δημοφιλή
  2. Τελευταία
« December 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31